Jeżeli chcesz być samodzielny i nieuzależniony od innych ludzi. Marzy Ci się własny dom, z dużym ogródkiem i tarasem. Przy tym nie obawiasz się wielu obowiązków, wynikających z dbania o dom i teren wokół niego, to warto pomyśleć o własnym, wolno stojącym domu.
Doskonale w tej sytuacji sprawdzić się mogą domy bezczynszowe Warszawa.

domy bezczynszowe Warszawa

Utrzymanie mieszkania czy domu, wiąże się nie tylko z brakiem opłaty za czynsz, ale również z czasem, który musimy przeznaczyć na jego utrzymanie, w nieskazitelnym porządku. Nabywca danej nieruchomości, zobowiązany jest dbać o posiadłość. Załatwiać wszelkie sprawy urzędowe związane z domem oraz zadbać o czystość nie tylko w domu, ale również na terenie posesji.
Do obowiązków przyszłego właściciela, należeć będzie miedzy innymi, podpisanie umowy z dostawcą wody, gazu czy energii oraz wywóz odpadów komunalnych i nieczystości.
Kolejną, ważna sprawą jest fakt, ze domy bezczynszowe Warszawa, nie posiadają składki na fundusz remontowy. W takiej sytuacji nabywca, zobowiązany jest do pokrycia kosztów ewentualnych remontów.
Przed zakupem tego rodzaju domu, zastanów się, czy będziesz w stanie sam o niego zadbać, oraz czy będziesz wstanie, pokryć ewentualne koszta, związane z konserwacją domu.