Nowości
 • Dojazd do centrum w 10min

  Z osiedla dojedziesz do centrum tylko w 10min!

 • Doradztwo kredytowe

  Zapewniamy doradztwo kredytowe. Bezpłatną weryfikację zgodności kredytowej. Oferty wielu banków.

 • Idealne domy dla Twojej rodziny!

  Sprzedaż bezpośrednio bez pośredników!

   

  DOM = 177m2 + strych + 400m2 działki

  Salon z kuchnią i jadalnią + 4 pokoje + 2 łazienki + schowek + garaż + kotłownia

  Domy bezczynszowe!
  Od 795 000zł

zdjęcie domów na Wawrze przy ulicy Zgodnej

Zapraszamy do zakupu domów!

tu będzie zdjęcie

Domy w Warszawie - Wawer » Zapraszamy do zakupu domów!

 • Dom widok z tyłu na taras
  Dom widok z tyłu na taras

Serdecznie zapraszamy do zakupu Domów Magmat zlokalizowanych w doskonałym miejscu w Warszawie. Bliskość do Centrum, a jednocześnie cisza, spokój i zielona okolica pozwala na odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Warto już dziś zainteresować się zakupem domu na osiedlu na Wawrze i cieszyć się wspaniałym miejscem do zamieszkania.

Dojazd do Centrum Warszawy zajmujący 10 minut to bardzo wielki atut osiedla Wawer. Bliskość sklepów, kin, siłowni, szkół i przedszkoli daje możliwość zaoszczędzenia czasu na dojazdy.

Oferujemy również doradztwo kredytowe dzięki któremu zakup domu będzie dla Państwa jeszcze wygodniejszy i prostszy. Bezpłatnie sprawdzimy Państwa zdolność kredytową i pomożemy znaleźć odpowiedni kredyt, by już dziś mogli Państwa kupić jeden z naszych domów.

Już teraz wykorzystaj swoją okazję, by zakupić własny dom i cieszyć się doskonałą lokalizacją i bliskością Centrum, a jednocześnie zieloną okolicą- lasami, ścieżkami rowerowymi, spacerowymi i dużą ilością drzew dających świeże powietrze. Domy Wawer to może być Twoje miejsce na ziemi, które pokochasz Ty i Twoje dzieci. 

Domy Wawer to doskonałe sąsiedztwo i spokojna, miła atmosfera tworzona przez ludzi, którzy już mieszkają w wybudowanych przez naszą firmę domach. Nie zmarnuj tej szansy i przyjedź obejrzeć nasze domy już dziś. Jest to idealny wybór dla rodziny z dziećmi, która chce spokojnie mieszkać i cieszyć się zieloną okolicą. Zamień swoje mieszkanie na piękny dom z ogródkiem, w którym latem rozstawisz basen i posiedzieć przy grillu w gronie przyjaciół. Żadne mieszkanie w bloku nie da Ci tego komfortu i takiej możliwości.

Wybierz już dziś swoje wymarzone 177 m2 + strych + 400m2 działki, który już do końca życia będzie Twoją oazą spokoju i radości w gronie ukochanych osób.


Domy na osiedlu Szmaragdowy Las to idealne wykończenie i najdoskonalsze techniki budownictwa stosowane przy wykonywaniu domów. Dopracowanie szczegółów wykonania i wykończenia pozwolą cieszyć się jakością mieszkania i przebywania w domach. Trwałość domów pozwoli na spokojnie mieszkanie w nich Twojej rodzinie i dzieciom. Nie przegap tej wspaniałej oferty! Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z wykonawcą domów i zakupu bez żadnych pośredników i biur nieruchomości!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej
w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.