Nowości
 • Dojazd do centrum w 10min

  Z osiedla dojedziesz do centrum tylko w 10min!

 • Doradztwo kredytowe

  Zapewniamy doradztwo kredytowe. Bezpłatną weryfikację zgodności kredytowej. Oferty wielu banków.

 • Idealne domy dla Twojej rodziny!

  Sprzedaż bezpośrednio bez pośredników!

   

  DOM = 177m2 + strych + 400m2 działki

  Salon z kuchnią i jadalnią + 4 pokoje + 2 łazienki + schowek + garaż + kotłownia

  Domy bezczynszowe!
  Od 795 000zł

zdjęcie domów na Wawrze przy ulicy Zgodnej

Lokalizacja

Osiedle ukryte w ciszy pośród zieleni!

15 minut od Centrum Warszawy! 700 m od Gocławia !

Osiedle Szmaragdowy Las położone jest w dzielnicy Wawer sąsiadującej z Gocławiem. Znanej z ciszy, spokoju i mnóstwa zieleni, którą kształtują okoliczne łąki i lasy wdzierające się zewsząd w tutejszą architekturę i zapewniające mieszkańcom czyste powietrze oraz specyficzny mikroklimat. To właśnie ze względu na to Wawer i okolice nazywany jest Zielonymi Płucami Warszawy.

Na Wawrze, gdzie dominuje niska zabudowa jednorodzinna mieszka się naprawdę komfortowo . Jedną z najważniejszych zalet, którą ceni sobie każdy mieszkaniec tej dzielnicy jest jej doskonała komunikacja z centrum Warszawy.

Z naszych domów na Wawrze, które usytuowane jest w okolicach ulic: Poprawnej i Kadetów centrum Warszawy dotrzeć można w niespełna 15 minut. Osiedle Szmaragdowy Las niczym perełka schowane jest w enklawie zieleni, co zapewnia jego mieszkańcom możliwość trwałego kontakt z naturą i daje poczucie, że mieszkają z dala od wielkiego miasta, jakim jest głośna, tętniąca życiem i nigdy nie zasypiająca Warszawa… Tymczasem ze domów przy zgodnej do centrum stolicy dostaniemy się 10-15 minut samochodem lub środkami komunikacji miejskiej, która na Wawrze jest b. dobrze rozwinięta i stale rozwijana. W 2015 roku dostępna tu będzie kolejna stacja metra.

Niedaleko naszego osiedla znajdują się przystanki autobusowe, z których autobusy docierają nie tylko do centrum Warszawy, ale i do Falenicy czy Józefowa. Bardzo łatwo dotrzemy także stąd na lotnisko.
Zobacz na mapie, gdzie dokładnie mieści się osiedle Szmaragdowy Las, na którym możesz zamieszkać...

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej
w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.